Apie mus

KTU Savivaldos mokymo centras (SMC) įkurtas 1993 metais JAV-Baltijos fondo ir Kauno technologijos universiteto iniciatyva. 

SMC vizija – moderni, novatoriška organizacija – savivaldybių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo paslaugų rinkos lyderė, kurianti ir teikianti aukščiausios kokybės paslaugas/produktus ir taip įtakojanti savivaldos stiprėjimą Lietuvoje.

SMC misija – stiprinti savivaldą Lietuvoje, ugdant savivaldybių darbuotojų kompetenciją per teikiamas mokymų, konsultacijų ir informavimo paslaugas.

SMC veiklos kryptys: 

  • Mokome
  • Konsultuojame
  • Informuojame
  • Organizuojame

Savo veiklą grindžiame šiais principais: 

  • aukšta teikiamų paslaugų kokybe - siekiame, jog mūsų organizuojami seminarai, programos, vykdomi projektai kuo geriau atspindėtų jūsų poreikius ir pageidavimus. Todėl rengdami kvalifikacijos kėlimo programas bei seminarus deriname naujausias teorines žinias su pažangia praktine patirtimi, vadovaujamės naujausiais praktinio seminaro vedimo principais bei stengiamės sukurti palankią bendravimui ir pasidalinimui patirtimi aplinką.
  • bendradarbiavimu - glaudžiai bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos viešosiomis institucijomis bei kitomis organizacijomis, bet ir su užsienio šalių mokymo centrais, viešojo administravimo asociacijomis. Nuolatiniai idėjų bei informacijos mainai, pasidalinimas patirtimi leidžia mums tobulėti ir siekti aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės.
  • lankstumu - esame mobili komanda - galime atvykti ir į jūsų miesto ar rajono savivaldybę bei atlikę organizacijos diagnostiką pasiūlyti programą ar seminarą, paruoštą būtent jūsų organizacijai iškilusioms problemoms spręsti.
  • dėmesiu žmogui - manome, jog svarbiausia organizacijoje yra žmonės, nuo kurių kompetencijos, turimos informacijos ir iniciatyvumo priklauso organizacijos vystymasis bei veiklos efektyvumas.

SMC yra šių tarptautinių organizacijų narys:

Centrinės ir Rytų Europos viešojo administravimo mokymo institucijų asociacija (NISPACEE)
Europos viešojo administravimo mokymo institucijų konferencija (SCEPSTA)
Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija (LVALIA)

Džiaugiamės galėdami dirbti jums ir kartu su jumis!

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame