Projektai

KTU Savivaldos mokymo centro veikla gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Centro sukurtos mokymo programos, jo suburtų ir išugdytų įvairių savivaldos sričių ekspertų žinios ir organizacinė patirtis stiprinant savivaldą ir pilietinę visuomenę bei keliant valstybės tarnautojų kvalifikaciją pripažįstama ir vertinama užsienio šalyse ir tarptautinėse organizacijose.

SMC palaiko glaudžius ryšius, inicijuoja ir įgyvendina bendrus projektus su ES, JAV ir kitų šalių valstybės tarnautojų kvalifikacijos kėlimo centrais ir savivaldos institucijomis bei pristato gerąją Lietuvos patirtį ir naujausius pokyčius viešojo administravimo srityje Lietuvos ir užsienio savivaldos bei vietos bendruomenių atstovams.

SMC organizuoja pažintinius vizitus bei mokymo programas Lietuvoje Europos bei Centrinės Azijos šalių (Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Gruzija, Kazachstanas, Kirgizstanas, Lenkija, Makedonija, Norvegija, Rusijos Federacija, Tadžikistanas ir kt.) vietos ir centrinės valdžios, bendruomenių atstovams.

SMC įgyvendino projektus bendradarbiaudamas su Jungtinių Tautų vystymo programa (UNDP), Nacionaliniu demokratijos fondu (NED), JAV tarptautinės plėtros agentūra (USAID), Švietimo plėtros akademija (AED), Vietos valdžios iniciatyva (LGI), Šiaurės ministrų taryba, Pasaulio banku, Europos Taryba, Europos Komisija, daugeliu kitų tarptautinių organizacijų ir Lietuvos centrinės ir vietos valdžios institucijomis.

Projektų įgyvendinimas pagal šalis:

Įgyvendinti projektai:

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame