Naujienos 2016

2016 m. balandžio 14 d. Kauno miesto savivaldybėje vyko Kazachstano valstybės tarnautojų ir Kauno miesto savivaldybės atstovų susitikimas,kuriame dalyvavo Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Romualdas Rabačius, tarybos narė,Valdymo ir bendruomenių plėtojimo komiteto pirmininkė Rasa Šnapštienė, mero patarėja Irena Segalovičienė, Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Andrius Baranauskas, Socialinių paslaugų vedėjos pavaduotoja Jūratė Putnienė bei KTU Savivaldos mokymo centro koordinatorė Julita Pigulevičienė. 

Miesto vadovai ir savivaldybės specialistai dalijosi,kuo gyvena Kauno miestas ir kauniečiai, pristatė miesto prioritetus, planus,miesto problemas ir jų sprendimo būdus. Diskusijų metu Kazachstano atstovai,šiuo metu besistažuojantys KTU Socialinių, humanitarinių ir menų mokslų fakultete, domėjosi Kauno miesto plėtra, investicijomis, energetika,renovacijomis, socialine politika, tautinių mažumų integracijos, mero rinkimų ir kitais aktualiais miesto bei šalies klausimais.

Dėkojame Valdymo ir bendruomenių plėtojimo komiteto pirmininkei Rasai Šnapštienei ir susitikime dalyvavusiems Kauno miesto vadovams ir administracijos specialistams už puikiai organizuotą susitikimą, už geranorišką ir itin naudingą patirties pasidalijimą.

Vizito akimirkos: >>

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame